Mylinking™ Modula Transceiver Optîk SFP LC-SM 1310nm 10km

ML-SFP-SX 1.25Gb/s SFP 1310nm 10km LC Yek-Mode

Kurte Danasîn:

Mylinking™ RoHS Compliant 1.25Gbps 1310nm Transceiver Optical 10km Reach modulên bi performansa bilind û biha ne ku rêjeya daneya dualî ya 1.25Gbps/1.0625Gbps û dûrahiya veguheztina 10km bi SMF re piştgirî dikin.Transceiver ji sê beşan pêk tê: Veguhezkarek lazerê ya FP, fotodîodek PIN-ê ku bi pêş-amplifierek trans-impedansî (TIA) û yekîneya kontrolê ya MCU re yekbûyî ye.Hemî modul daxwazên ewlehiya lazerê ya pola I têr dikin.Transceivers bi Peymana Pir-Çavkaniya SFP (MSA) û SFF-8472 re hevaheng in.Ji bo bêtir agahdarî, ji kerema xwe serî li SFP MSA bidin.


Detail Product

Tags Product

Taybetmendiyên Hilberê

● Rêjeyên bit 1.25Gbps/1.0625Gbps piştgirî dike

● Girêdana Duplex LC

● Şopa SFP-ê ya pêvekirî ya germ

● Veguhezkara lazerê ya 1310nm FP û wêne-detektora PIN

● Ji bo girêdana SMF ya 10Km ve girêdayî ye

● Mezaxtina hêza kêm,<0.8W

● Navbera Çavdêriya Dîjîtal a Dîjîtal

● Bi SFP MSA û SFF-8472 re lihevhatî ye

● EMI pir kêm û parastina ESD ya hêja

● Germahiya doza xebitandinê:

Bazirganî: 0 heta 70 °C

Pîşesazî: -40 heta 85 °C

Applications

● Gigabit Ethernet

● Kanala Fiber

● Biguherîne navrûya Guhestinê

● Serîlêdanên paşîn ên guheztin

● Navrûya Router / Server

● Pergalên veguhestina optîkî yên din

Diagrama Fonksiyonel

xst (1)

Nirxên herî zêde yên Absolute

Parametre

Nîşan

Min.

Max.

Yekbûn

Not

Voltaja dabînkirinê

Vcc

-0.5

4.0

V

Germahiya Storage

TS

-40

85

°C

Humidity nisbî

RH

0

85

%

Not: Stres ji rêjeyên herî zêde yên bêkêmasî zêdetir dikare bibe sedema zirara domdar a transceiver.

Taybetmendiyên Operasyona Giştî

Parametre

Nîşan

Min.

Tîp

Max.

Yekbûn

Not

Rêjeya Daneyê

DR

1.25

Gb/s

 
Voltaja dabînkirinê

Vcc

3.13

3.3

3.47

V

 
Supply Current

Icc5

 

220

mA

 
Operating Case Temp.

Tc

0

 

70

°C

 

TI

-40

 

85

Taybetmendiyên Elektrîkê (TOP (C) = 0 heta 70 ℃, TOP (I) = -40 heta 85 ℃, VCC = 3,13 heta 3,47 V)

Parametre

Nîşan

Min.

Tîp

Max.

Yekbûn

Not

Transmitter

Lihevhatina ketina daneya cihêreng

VIN, PP

120

820

mVpp

1

Tx Input-High Neçalak bike

VIH

2.0

Vcc+0.3

V

Tx Neçalak Bike-Kêm

VIL

0

0.8

V

Hilberîna xeletiya Tx-Bilind

VOH

2.0

Vcc+0.3

V

2

Hilberîna xeletiya Tx-Kêm

VOL

0

0.5

V

2

Input impedance cuda

Rin

100

Ω

Receiver

Hilweşîna hilberîna daneya cihêreng

Vout, pp

300

650

800

mVpp

3

Rx LOS Output-High

VROH

2.0

Vcc+0.3

V

2

Rx LOS Output-Low

VROL

0

0.8

V

2

Têbînî:

1. TD+/- di hundurê modulê de AC bi 100Ω bidawîbûna cihêreng ve girêdayî ne.

2. Tx Fault û Rx LOS derketinên kolektorê vekirî ne, ku divê bi berxwedanên 4.7k heta 10kΩ li ser panela mêvandar werin kişandin.Di navbera 2.0V û Vcc+0.3V de voltaja bikişîne.

3. Derhênanên RD+/- di hundurê AC-ê de bi hev ve girêdayî ne, û divê bi 100Ω (cudahî) li bikarhênerê SERDES werin qedandin.

Taybetmendiyên Optîkî (TOP (C) = 0 heta 70 ℃, TOP (I) = -40 heta 85 ℃, VCC = 3,13 heta 3,47 V)

Parametre

Nîşan

Min.

Tîp

Max.

Yekbûn

Not

Transmitter

Dirêjahiya pêlê xebitandinê

λ

1290

1310

1330

nm

 
Hêza derketinê ya navîn (çalakkirî)

PÊÇAN

-9

 

-3

dBm

1

Rêjeya Vemirandinê

ER

9

dB

1

RMS firehiya spektral

Δλ

   

0.65

nm

 
Dema rabûn/ketina (20%~80%)

Tr/Tf

   

0.26

ns

2

Cezayê belavkirinê

TDP

   

3.9

dB

 
Output Çavê Optîk Lihevhatî bi IEEE802.3 z (ewlehiya aserê pola 1)

Receiver

Dirêjahiya pêlê xebitandinê

λ

1310

nm

 
Hesasiya wergirê

PSEN1

   

-22

dBm

3

Bargirankirin

PÊÇAN

0

 

dBm

3

LOS Assert

Pa

-35

   

dBm

 
LOS De-teqlîd

Pd

   

-24

dBm

 
LOS Hysteresis

Pd-Pa

0.5

 

dB

Têbînî:

1. Bi PRBS 2 2 1.25Gb/s tê pîvandin23-1NRZ modela testê.

2. Unfiltered, bi PRBS2 tê pîvandin23-1modela testê @1.25Gbps

3. Bi PRBS 2 re 1.25Gb/s tê pîvandin23-1NRZ nimûneya testê ji bo BER < 1x10-12

Pênase û fonksiyonên Pin

xst (2)

Derzî

Nîşan

Nav / Danasîn

Têbînî

1 VeeT Tx erdê

2 Tx Fault Nîşana xeletiya Tx, Derketina Berhevkarê Vekirî, "H" çalak

1

3 Tx Neçalak bike Ketina LVTTL, kişandina hundurîn, Tx li ser "H" neçalak kirin

2

4 MOD-DEF2 Ketin/derketina daneya pêwendiya rêzikî ya 2 têl (SDA)

3

5 MOD-DEF1 Ketina demjimêra navbeynkariya rêzê ya 2 têl (SCL)

3

6 MOD-DEF0 Nîşana heyî ya modelê

3

7 Hilbijartina binirxînin Têkilî tune

8 LOS Rx windabûna sînyalê, Derketina Kolekterê Vekirî, "H" çalak

4

9 VeeR Rx erdê

10 VeeR Rx erdê

11 VeeR Rx erdê

12 RD- Inverse daneyan stand

5

13 RD+ Daneyên wergirtin

5

14 VeeR Rx erdê

15 VccR dabînkirina hêzê Rx

16 VccT Tx dabînkirina hêzê

17 VeeT Tx erdê

18 TD+ Daneyên di nav de veguhezînin

6

19 TD- Veguheztina berevajî daneyan tê de

6

20 VeeT Tx erdê  

Têbînî:

1. Dema ku bilind be, ev hilber xeletiyek lazerê ya celebek nîşan dide.Kêm operasyona normal nîşan dide.Û divê bi berxwedanek 4.7 - 10KΩ li ser panela mêvandar were kişandin.

2. Neçalakkirina TX têketinek e ku ji bo girtina derana optîkî ya veguhêz tê bikar anîn.Ew di hundurê modulê de bi berxwedanek 4.7 - 10KΩ tê kişandin.Dewletên wê ev in:

Kêm (0 - 0,8V): Veguhezkar li ser (> 0,8, < 2,0V): Nedîyar

Bilind (2.0V~Vcc+0.3V): Veguhastker Neçalakkirî Vekirî: Veguhastker Neçalak

3. Mod-Def 0,1,2.Ev pîneyên pênasekirina modulê ne.Pêdivî ye ku ew bi berxwedanek 4.7K - 10KΩ li ser panela mêvandar werin rakirin.Voltaja vekêşanê dê di navbera 2.0V~Vcc+0.3V de be.

Mod-Def 0 ji hêla modulê ve hatî zexm kirin da ku destnîşan bike ku modul heye

Mod-Def 1 rêzika demjimêrê ya pêwendiya serial a du têl ji bo nasnameya serial e

Mod-Def 2 rêzika daneyê ya pêwendiya serial a du têl ji bo nasnameya serial e

4. Dema ku bilind e, ev encam windabûna sînyalê (LOS) nîşan dide.Kêm operasyona normal nîşan dide.

5. RD+/-: Ev derên wergirên cuda ne.Ew xetên cûda yên 100Ω yên AC-ê ne ku divê li bikarhêner SERDES bi 100Ω (cudahî) bi dawî bibin.Têkiliya AC di hundurê modulê de tête kirin û ji ber vê yekê li ser panela mêvandar ne hewce ye.

6. TD+/-: Ev têketinên veguhêzkar ên cihêreng in.Ew AC-hev, xetên cihêreng ên bi dawîbûna cihêreng a 100Ω di hundurê modulê de ne.Têkiliya AC di hundurê modulê de tête kirin û ji ber vê yekê li ser panela mêvandar ne hewce ye.

Specifications Diagnostic dîjîtal

Transceivers dikarin di pergalên mêvandar ên ku hewcedariya teşhîskirina dîjîtal a hundurîn an jî ji derve de têne kalîbrkirin de werin bikar anîn.

Parametre

Nîşan

Units

Min.

Max.

Tamî

Not

Germahiya Transceiver DTemp-E

ºC

-45

+90

±5ºC

1

voltaja dabînkirina transceiver DVoltage

V

2.8

4.0

±3%

Veguheztina bias niha DBias

mA

2

15

±10%

2

Hêza hilberana veguhestinê DTx-Power

dBm

-10

-2

±3dB

 
Hêza ketina navîn a wergirê DRx-Power

dBm

-25

0

±3dB

 

Têbînî:

1.Dema ku germahiya xebitandinê = 0~70 ºC, rêze dê min = -5, herî zêde = + 75 be

2. Rastiya tîrêjiya biasê ya Tx% 10 ya niha ya rastîn ji ajokera lazerê heya lazerê ye.

3. Kalibrasyona Navxweyî / Derveyî lihevhatî.

Circuit Interface Tîpîk

xst (3)

Mezinahiyên pakêtê

xst (4)

  • Pêşî:
  • Piştî:

  • Peyama xwe li vir binivîse û ji me re bişîne