Parçekera Optîkî ya FBT ya Mylinking™ Passive Tap

Single Mode Fiber, Multi-Mode Fiber FBT Optical Splitter

Kurte Danasîn:

Bi materyal û pêvajoya çêkirinê ya bêhempa, hilberên dabeşker ên ne-yekhev ên ji Vertex dikarin hêza optîkî ji nû ve belav bikin bi hevgirtina sînyala optîkî ya li herêma hevgirtina avahiyek taybetî.Veavakirinên maqûl ên ku li ser bingeha rêjeyên cûdabûnê yên cihêreng, rêzikên dirêjahiya pêlê xebitandinê, celebên girêdan û celebên pakêtê ne ji bo sêwiranên hilberê û plansaziyên projeyê yên cihêreng hene.


Detail Product

Tags Product

Overviews

berhem-ravek1

Features

  • Windakirina kêm û windahiyên girêdayî polarîzasyonê
  • aramî û pêbaweriya bilind
  • Rêzeya dirêjahiya pêlê ya berfireh
  • Rêzeya germahiya xebatê ya berfireh
  • Li gorî Telcordia GR-1209-CORE-2001 tevdigere.
  • Li gorî Telcordia GR-1221-CORE-1999 tevdigere.
  • RoHS-6 lihevhatî (bêserî)

Specifications

Parametreyên

Splitters FBT moda yekane

Splitters FBT Multi-mode

Rêjeya dirêjahiya pêlê ya xebitandinê (nm) 1260~1620 850
Rêjeyên Spectral Wendakirina Têketina (dB) 50:50 50%≤3,50 50%≤4.10
60:40 60%≤2.70 ;40%≤4,70 60%≤3.20 ;40%≤5.20
70:30 70%≤1.90 ;30%≤6.00 70%≤2.50 ;30%≤6,50
80:20 80%≤1.20 ;20%≤7,90 80%≤1.80 ;20%≤9.00
90:10 90%≤0.80 ;10%≤11.60 90%≤1.40 ;10%≤12.00
70:15:15 70%≤1.90 ;15%≤9,50 70%≤2.50 ;15%≤10.50
80:10:10 80%≤1.20 ;10%≤11.60 80%≤1.80 ;10%≤12.00
70:10:10:10 70%≤1.90 ;10%≤11.60 70%≤2.50 ;10%≤12.00
60:20:10:10 60%≤2.70 ;20%≤7.90;10%≤11.60 60%≤3.20 ;20%≤9.00;10%≤12.00
PRL(dB) ≤0.15
Wendabûna Vegerê (dB) ≥55
Rêvebirî (dB) ≥55
Germahiya xebitandinê (°C) -40 ~ +85
Germahiya hilanînê (°C) -40 ~ +85
Cureyê Navrûya Fiber LC / PC an xwerû
Type Package Qutiya ABS: (D) 120 mm× (W) 80 mm× (H) 18 mm Tîpa qerta hundurîn Chassis: 1U, (D) 220 mm× (W) 442 mm× (H) 44 mm

Şassî: 1U, (D)220mm×(W)442mm×(H)44mm

Hilberên FBT Passvise TAP (Splitter Optîkî) ku materyalên bêhempa û pêvajoya çêkirinê bikar tînin, dikarin îşareta optîkî ya ku di fîbera optîkî de hatî veguheztin di strukturek taybetî ya pevgirêdana qada hevgirtinê, ji nû ve dabeşkirina hêza optîkî de fêm bikin.Ew veavakirina maqûl li gorî rêjeyên dabeşkirinê yên cihêreng, rêzikên dirêjahiya pêlê xebitandinê, celebên girêdan û formên pakêtê piştgirî dike, ku ji bo sêwiranên hilberên cihêreng û plansaziyên projeyê rehet e, û bi berfirehî di veguheztina TV-ya kabloyî û pergalên ragihandinê yên din ên optîkî de tê bikar anîn da ku nîşanên optîkî dubare bikin.

FBT MPO TAP

 

Capture Icon

FBT LC TAP


  • Pêşî:
  • Piştî:

  • Peyama xwe li vir binivîse û ji me re bişîne