Modula Transceiver Optîk

  • Modula Transceiver Mylinking™ Optîk SFP+ LC-MM 850nm 300m

    Modula Transceiver Mylinking™ Optîk SFP+ LC-MM 850nm 300m

    ML-SFP+MX 10Gb/s SFP+ 850nm 300m LC Pir-Mode

    Mylinking™ ML-SFP+MX RoHS Lihevhatî 10Gb/s SFP+ 850nm 300m Transceiver Optîkî ya Pêşkeftî Faktora Forma Piçûk a Pluggable SFP+ ji bo karanîna li Etherneta 10-Gigabit li ser fîbera Pir-Mode têne çêkirin.Ew bi SFF-8431, SFF-8432 û IEEE 802.3ae 10GBASE-SR/SW re hevaheng in.Sêwiranên transceiver ji bo performansa bilind û lêçûn bi bandor têne xweş kirin ku ji bo Telecommunication û Datacom çareseriyên çêtirîn pêşkêşî xerîdar bikin.

  • Mylinking™ Modula Transceiver Optîk SFP+ LC-SM 1310nm 10km

    Mylinking™ Modula Transceiver Optîk SFP+ LC-SM 1310nm 10km

    ML-SFP+SX 10Gb/s SFP+ 1310nm 10km LC Yek-Mode

    Mylinking™ ML-SFP+SX RoHS Lihevhatî 10Gb/s SFP+ 1310nm 10km Transceiver Optîkî, Faktora Forma Piçûk a Pêşketî ya Pluggable SFP+ ji bo karanîna di girêdanên Ethernet ên 10-Gigabit heya 10 Modkm de hatine çêkirin.Ew bi SFF-8431, SFF-8432 û IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/LW re hevaheng in.Sêwiranên transceiver ji bo performansa bilind û lêçûn bi bandor têne xweşbîn kirin ku ji bo têlefonê çareseriyên çêtirîn ji xerîdaran re peyda bikin.

  • Mylinking™ Modula Transceiver Sifir SFP 100m

    Mylinking™ Modula Transceiver Sifir SFP 100m

    ML-SFP-CX 1000BASE-T & 10/100/1000M RJ45 100m Sifir SFP

    Mylinking™ Copper Small Form Pluggable (SFP) RoHS Compliant 1000M & 10/100/1000M Copper SFP Transceiver performansa bilind e, modulek biha ye ku bi Gigabit Ethernet û 1000BASE-T standardên ku di IE20IE30IE-80 de hatî destnîşan kirin. 802.3ab, ku rêjeya daneya 1000Mbps piştgirî dike heya 100 metreyan digihîje ser kabloya CAT 5-ê-cotê ya bêpergal.Modul 1000 Mbps (an 10/100/1000Mbps) girêdanên daneya dupleks ên tije bi 5-asta Pulse Amplitude Modulation (PAM) sînyalên piştgirî dike.Her çar cotên di kabloyê de bi rêjeya sembolê li ser her cotek 250Mbps têne bikar anîn.Modul agahdariya ID-ya serial standard a ku bi SFP MSA-yê re têkildar peyda dike, ku dikare bi navnîşana A0h-ê bi protokola serial 2wire CMOS EEPROM ve were gihîştin.Di heman demê de IC-ya fizîkî dikare bi otobusa serial 2wire ya li navnîşana ACh jî were gihîştin.

  • Mylinking™ Modula Transceiver Optîk SFP LC-MM 850nm 550m

    Mylinking™ Modula Transceiver Optîk SFP LC-MM 850nm 550m

    ML-SFP-MX 1.25Gbps SFP 850nm 550m LC Pir-Mode

    Mylinking™ RoHS Compliant 1.25Gbps 850nm Transceiver Optical 550m Reach modulên bi performansa bilind û biha ne ku rêjeya daneyê ya 1.25Gbps û dûrahiya veguheztinê 550m bi MMF re piştgirî dikin.Transceiver ji sê beşan pêk tê: Veguhezkarek lazerê VCSEL, fotodîodek PIN ku bi pêş-amplifierek trans-impedansî (TIA) û yekîneya kontrolê ya MCU re yekbûyî ye.Hemî modul daxwazên ewlehiya lazerê ya pola I têr dikin.Transceivers bi Peymana Pir-Çavkaniya SFP (MSA) û SFF-8472 re hevaheng in.Ji bo bêtir agahdarî, ji kerema xwe serî li SFP MSA bidin.

  • Mylinking™ Modula Transceiver Optîk SFP LC-SM 1310nm 10km

    Mylinking™ Modula Transceiver Optîk SFP LC-SM 1310nm 10km

    ML-SFP-SX 1.25Gb/s SFP 1310nm 10km LC Yek-Mode

    Mylinking™ RoHS Compliant 1.25Gbps 1310nm Transceiver Optical 10km Reach modulên bi performansa bilind û biha ne ku rêjeya daneya dualî ya 1.25Gbps/1.0625Gbps û dûrahiya veguheztina 10km bi SMF re piştgirî dikin.Transceiver ji sê beşan pêk tê: Veguhezkarek lazerê ya FP, fotodîodek PIN-ê ku bi pêş-amplifierek trans-impedansî (TIA) û yekîneya kontrolê ya MCU re yekbûyî ye.Hemî modul daxwazên ewlehiya lazerê ya pola I têr dikin.Transceivers bi Peymana Pir-Çavkaniya SFP (MSA) û SFF-8472 re hevaheng in.Ji bo bêtir agahdarî, ji kerema xwe serî li SFP MSA bidin.