Modula Transceiver Mylinking™ Optîk SFP+ LC-MM 850nm 300m

ML-SFP+MX 10Gb/s SFP+ 850nm 300m LC Pir-Mode

Kurte Danasîn:

Mylinking™ ML-SFP+MX RoHS Lihevhatî 10Gb/s SFP+ 850nm 300m Transceiver Optîkî ya Pêşkeftî Faktora Forma Piçûk a Pluggable SFP+ ji bo karanîna li Etherneta 10-Gigabit li ser fîbera Pir-Mode têne çêkirin.Ew bi SFF-8431, SFF-8432 û IEEE 802.3ae 10GBASE-SR/SW re hevaheng in.Sêwiranên transceiver ji bo performansa bilind û lêçûn bi bandor têne xweş kirin ku ji bo Telecommunication û Datacom çareseriyên çêtirîn pêşkêşî xerîdar bikin.


Detail Product

Tags Product

Taybetmendiyên Hilberê

● Heta 11.3Gb/s rêjeyên bit piştgirî dike
● Girêdana Duplex LC
● şopa SFP+ ya pêvekirî ya germ
● Veguhezkarê 850nm VCSEL, wêne-detektora PIN
● Heya 300 m li ser 50/125um MMF (2000MHZ.KM)
● Mezaxtina hêza kêm, < 1W
● Navbera Çavdêriya Dîjîtal a Dîjîtal
● Navbera optîkî ya ku bi IEEE 802.3ae re têkildar e
● Navbera elektrîkê li gorî SFF-8431
● Germahiya doza xebitandinê:
Bazirganî:0~70°C Pîşesazî: -40 ber 85°C

Applications

● 10G Base-SR/SW li 10.3125G
● Kanala Fiber 10G
● Girêdanên optîkî yên din

Diagrama Fonksiyonel

sxye (3)

Nirxên herî zêde yên Absolute

Parametre

Nîşan

Min.

Max.

Yekbûn

Not

Voltaja dabînkirinê

Vcc

-0.5

4.0

V

Germahiya Storage

TS

-40

85

°C

Humidity nisbî

RH

0

85

%

Not: Stres ji rêjeyên herî zêde yên bêkêmasî zêdetir dikare bibe sedema zirara domdar a transceiver.

Taybetmendiyên Operasyona Giştî

Parametre

Nîşan

Min.

Tîp

Max.

Yekbûn

Not

Rêjeya Daneyê

DR

9.953

10.3125

11.3

Gb/s

 
Voltaja dabînkirinê

Vcc

3.13

3.3

3.47

V

 
Supply Current

Icc5

 

300

mA

 
Operating Case Temp.

Tc

0

 

70

°C

 

TI

-40

 

85

Taybetmendiyên Elektrîkê (TOP (C) = 0 heta 70 ℃, TOP (I) = -40 heta 85 ℃, VCC = 3,13 heta 3,47 V)

Parametre

Nîşan

Min.

Tîp

Max.

Yekbûn

Not

Transmitter

Lihevhatina ketina daneya cihêreng

VINPP

180

700

mVpp

1

Veguhastina voltaja neçalak

VD

VCC-0.8

Vcc

V

Veguhastina voltaja çalak

VEN

Vee

Vee+0.8

Input impedance cuda

Rin

100

Ω

Receiver

Hilweşîna hilberîna daneya cihêreng

Vout, pp

300

850

mVpp

2

Dema bilindbûna hilberan û dema hilweşandinê

Tr, Tf

28

Ps

3

LOS destnîşan kir

VLOS_F

2

Vcc_HOST

V

4

LOS-ê de-daxuyand

VLOS_N

Vee

Vee+0.8

V

4

Not:

1. Bi rasterast bi pêlên têketina daneya TX ve girêdayî ye.Hevgirtina AC ji pîneyan di IC-ya ajokera lazerê de.

2. Di 100Ω bidawîbûna cuda.

3. 20 - 80%.Bi Lijneya Testa Lihevhatina Modulê û nimûneya testa OMA-yê tê pîvandin.Bikaranîna çar rêzikên 1 û çar 0 di PRBS 9 de alternatîfek pejirandî ye.

4. LOS hilberek kolektîfek vekirî ye.Divê bi 4.7kΩ - 10kΩ li ser panela mêvandar were kişandin.Operasyona normal logîk 0 e;windabûna sînyalê mantiq 1 e.

Taybetmendiyên Optîkî (TOP (C) = 0 heta 70 ℃, TOP (I) = -40 heta 85 ℃, VCC = 3,13 heta 3,47 V)

Parametre

Nîşan

Min.

Tîp

Max.

Yekbûn

Not

Transmitter

Dirêjahiya pêlê xebitandinê

λ

810

850

880

nm

Hêza derketinê ya navîn (çalakkirî)

PÊÇAN

-6

0

dBm

1

Rêjeya Vemirandinê

ER

3.5

dB

RMS firehiya spektral

Δλ

0.85

nm

Dema rabûn/ketina (20%~80%)

Tr/Tf

50

ps

2

Cezayê belavkirinê

TDP

2

dB

Output Çavê Optîk Li gorî IEEE 0802.3ae

Receiver

Dirêjahiya pêlê xebitandinê

840

850

860

nm

Hestiyariya wergir (ER=4.5)

PSEN1

-11.1

dBm

3

Bargirankirin

PÊÇAN

0.5

dBm

LOS Assert

Pa

-30

dBm

LOS De-teqlîd

Pd

-12

dBm

LOS Hysteresis

Pd-Pa

0.5

dB

Têbînî:

1. Di 10.3125b/s de bi PRBS 2 ve hatî pîvandin31-1NRZ modela testê.

2. 20%~80%

3. Di bin rewşa herî xirab a ER=4.5@ 10.3125 Gb/s bi PRBS 231 - 1NRZ nimûneya testê ji bo BER < 1x10-12

Pênase û fonksiyonên Pin

sxye (5)
sxye (4)

Derzî

Nîşan

Nav / Danasîn

1

VEET [1] Erdê Transmitter

2

Tx_FAULT [2] Xeletiya Transmitter

3

Tx_DIS [3] Transmitter Neçalak bike.Derketina lazerê li ser bilind an vekirî neçalak e

4

SDA [2] 2-wire Serial Interface Data Line

5

SCL [2] 2-wire Serial Interface Clock Line

6

MOD_ABS [4] Module Absent.Di nav modulê de zexm kirin

7

RS0 [5] Rêjeya Hilbijêre 0

8

RX_LOS [2] Wendabûna nîşana sînyalê.Mantiq 0 operasyona normal nîşan dide

9

RS1 [5] Rêjeya Hilbijêre 1

10

VEER [1] Receiver Ground

11

VEER [1] Receiver Ground

12

RD- Wergir DATA Vegere.AC Coupled

13

RD+ DATA wergir derket.AC Coupled

14

VEER [1] Receiver Ground

15

VCCR Receiver Supply Power

16

VCCT Dabînkirina Hêzê ya Transmitter

17

VEET [1] Erdê Transmitter

18

TD+ DATA Veguhastker tê de AC Coupled

19

TD- Transmitter DATA Vegere nav. AC Coupled

20

VEET [1] Erdê Transmitter

Têbînî:

1.Erdê dorhêla modulê ji axa şasiya modulê di hundurê modulê de tê veqetandin.

2.divê bi 4.7k - 10k ohms li ser panela mêvandar bi voltaja di navbera 3.15V û 3.6V de were kişandin.

3.Tx_Disable têkiliyek têketinê ye ku bi 4,7 kΩ heta 10 kΩ vekêşana VccT di hundurê modulê de ye.

4.Mod_ABS di modula SFP+ de bi VeeT an VeeR ve girêdayî ye.Mêvandar dikare vê pêwendiyê bi berxwedanek di navbera 4,7 kΩ heya 10 kΩ de bikişîne heya Vcc_Host. Mod_ABS "Blind" tête destnîşan kirin dema ku modula SFP+ bi fizîkî li cîhek mêvandar tune be.

5. RS0 û RS1 ketina modulê ne û bi berxwedanên > 30 kΩ di modulê de ber bi VeeT ve têne kêm kirin.

Navbera Serial ji bo Nasname û Monitoravdêriya Dîjîtal

Transceiver SFP + MX piştgirî dide protokola pêwendiya serial a 2-têl ku di SFP + MSA de hatî destnîşan kirin.Nasnameya serial ya standard SFP+ gihîştina agahdariya nasnameyê ya ku kapasîteyên transceiver, navgînên standard, çêker, û agahdariya din vedibêje peyda dike.Wekî din, ev transceivers SFP+ navgînek çavdêriya tespîtkirina dîjîtal a pêşkeftî peyda dike, ku destûrê dide gihandina rast-demê li parametreyên xebitandina cîhazê yên wekî germahiya transceiver, berevajiya lazerê, hêza optîkî ya veguhastî, hêza optîkî ya wergirtî û voltaja peydakirina transceiver.Di heman demê de ew pergalek sofîstîke ya alayên alarm û hişyariyê jî diyar dike, ku dema ku pîvanên xebitandinê yên taybetî li derveyî rêzek normal a sazûmanê ne, bikarhênerên dawîn hişyar dike.

SFP MSA nexşeyek bîranînê ya 256-byte di EEPROM-ê de diyar dike ku li ser navgînek rêzefîlmek 2-têl li navnîşana 8 bit 1010000X (A0h) tê gihîştin, ji ber vê yekê pêwendiya çavdêriyê ya destpêkê navnîşana 8 bit (A2h) bikar tîne, ji ber vê yekê Nexşeya bîranîna ID-ya serialê ya bi eslê xwe diyarkirî nayê guhertin.Struktura nexşeya bîranînê di Tabloya 1 de tê nîşandan.

sxye (6)

Tablo 1. Nexşeya Bîra Teşhîs a Dîjîtal (Navsînên Qada Daneyên Taybet)

Specifications Diagnostic dîjîtal

Veguhasterên SFP + MX dikarin di pergalên mêvandar ên ku hewcedariya teşhîskirina dîjîtal a hundurîn an jî ji derve de têne kalîbrkirin de werin bikar anîn.

Parametre

Nîşan

Units

Min.

Max.

Tamî

Not

Germahiya Transceiver DTemp-E

ºC

-45

+90

±5ºC

1
voltaja dabînkirina transceiver DVoltage

V

2.8

4.0

±3%

Veguheztina bias niha DBias

mA

0

80

±10%

2
Hêza hilberana veguhestinê DTx-Power

dBm

-7

+1

± 2dB

Hêza ketina navîn ya wergir DRx-Power

dBm

-13

0

± 2dB

Têbînî:

1. Navxweyî dipîve

2. Rastbûna herikîna biasê ya Tx 10% ji herika rastîn a ji ajokera lazerê berbi lazerê ye.

Circuit Interface Tîpîk

sxye (7)

Parzûna Dabînkirina Hêzê ya Pêşniyar kirin

sxye (8)

Not:

Pêdivî ye ku înduktorên bi berxwedana DC ya ji 1Ω kêmtir werin bikar anîn da ku voltaja pêwîst li pîneya têketina SFP bi voltaja dabînkirina 3.3V were domandin.Dema ku tora parzûnkirina dabînkirinê ya pêşniyarkirî tê bikar anîn, pêvekirina germ a modula transceiver SFP dê bibe sedema herikîna pêvekê ya ku ji nirxa rewşa domdar ne ji 30 mA mezintir e.

Mezinahiyên pakêtê

1657769708604

  • Pêşî:
  • Piştî:

  • Peyama xwe li vir binivîse û ji me re bişîne